Pomóż osobom, na których Ci zależy

 

Jeżeli uwielbiasz pomagać swoim znajomym i wiesz, jak ważne dla życia jest wspaniałe zdrowie, EATs Me! ma dla Ciebie prezent!

Pomóż swoim najbliższym, polecając im EATs Me!

 

Za Twoje polecenie, Twoi znajomi otrzymają od nas 50zł zniżki, natomiast Ty otrzymasz od nas prezent, w postaci 100zł na Twoje następne zamówienie w EatsMe!

1

Powiedz swoim znajomym, którzy jeszcze nie byli naszymi klientami o EATs Me! Powiedz im o swoich doświadczeniach z Detoksem Komórkowym i o tym dlaczego ta dieta może przyczynić się do radykalnej poprawy ich samopoczucia i zdrowia (nie zapomnij wspomnieć, że gdyby chcieli zamówić po raz pierwszy, to otrzymają od Ciebie specjalną zniżkę :) )

2

Gdy będą chcieli spróbować naszych dań, powiedz by zamówili kontaktując się z nami poprzez stronę kontakt, wpisując w wiadomości hasło "ZDROWIE-JANUSZ-KOWALSKI"(zamiast Janusz Kowalski poproś by wpisały Twoje imię i nazwisko).

3

W momencie, w którym osoba której poleciłeś/aś EATs Me! złoży swoje pierwsze zamówienie, otrzymasz od nas specjalny prezent w postaci 100zł zniżki na swoje najbliższe zamówienie. Złóż wtedy swoje zamówienie używając formularza kontaktu, przypominając jednocześnie o należnej Ci zniżce.

4

Pomaganie najbliższym to dobro! Ciesz się że pomogłeś/aś swoim bliskim, dbając o to co najważniejsze - zdrowie a w EATs Me! zdrowie smakuje najlepiej

5

Poleć EATs Me! wielu swoim znajomym i korzystaj ze zniżki za każdym razem, gdy nowa osoba dołącza do EATs Me! :)

Twoi znajomi mogą także usłyszeć w szczegółach o tajnikach diety stosowanej w EATs Me!, wystarczy że tylko umówią się na darmową konsultację, w której Iwona dokładnie przyjrzy się ich diecie i najlepszym możliwym krokom, by poprawić ich zdrowie. Mogą także zadzwonić na numer +48 729 992 019 i porozmawiać o wszystkim co może im pomóc w ich transformacji do zdrowia.