en report #
Oczyść Swoje Ciało
w 5 Dni

Dla osób, które chcą przeprowadzić detoks we własnym zakresie! Już niedługo w sprzedaży autorski e-book Iwony Selwester na temat detoksu oraz szybkie przepisy z listą zakupów dla zajętych osób które sprawią, że przygotujesz menu detoksowe na cały dzień w nieco ponad godzinę!

Zamów
 
Pozwól nam poprowadzić się przez
5-Dniowy Cykl Oczyszczania Twojego Ciała.
  • Po zapisaniu się na kurs, poznasz pilnie do tej pory strzeżony zestaw przepisów, dzięki którym celebryci objęci opieką dietetyczną Iwony Selwester, wyglądali młodziej i zyskiwali świetne samopoczucie.
  • W celu uzyskania długoterminowych efektów zdrowotnych i utrzymania fenomenalnego zdrowia, zalecamy stosować naszą dietę oczyszczającą przynajmniej 2 razy w roku.
  • Dzień po dniu, będziesz otrzymywać pełną rozpiskę dietetyczną, w tym kompletny plan posiłków na każdy dzień tygodnia oraz składniki potrzebne do przygotowania każdego z nich.
  • Codziennie wysyłane będą do Ciebie wiadomości e-mail zawierające szczegółowe instrukcje, które poprowadzą Cię przez pełen czas trwania diety oczyszczającej.
  • Pobierz kurs detoksu komórkowego i postępuj zgodnie z wysyłanymi przez nas instrukcjami, a wkrótce oczyścisz swoje ciało i odzyskasz młodość.
food