en order #
Wybierz swoją drogę – powiedz nam, jak chcesz zasilać swoje nowe życie!

Pakiet

Metamorfoza

Pakiet

Metamorfoza

W celu osiągnięcia pełnej transformacji, skorzystaj z naszej opieki dietetycznej, najwyższej jakości treningów z naszym wykwalifikowanym trenerem personalnym, konsultacji z profesjonalnym stylistą oraz profesjonalnej sesji fotograficznej, która uwieczni i podkreśli Twoją przemianę!
200Dziennie

Pakiet

Detoks Komórkowy

Pakiet

Detoks Komórkowy

Tydzień intensywnego oczyszczania i detoksykacji to początek procesu naprawy, dzięki któremu Twoje ciało zregeneruje się w pełni nawet na poziomie komórkowym. Sugerujemy korzystanie z tego pakietu 4-5 razy w roku dla najlepszych rezultatów.
6959Dziennie

Oferta

Dla Firm

Oferta

Dla Firm

Każdego dnia od poniedziałku do piątku masz możliwość zamówienia zdrowego lanczu do biura. Pakiet Zdrowy Lunch to zupa, danie główne i deser w cenie 38 zł. Chcesz więcej? Zaproś kolegów i uzyskajcie specjalne rabaty na zamówienia grupowe na wszystkie Pakiety EATs Me!. Zadbajcie o swoje zdrowie, odporność i samopoczucie w pracy oraz dajcie sobie więcej czasu wolnego poza nią. To działa!

Pakiet

Pełnia Zdrowia

Pakiet

Pełnia Zdrowia

6 posiłków dziennie pełnych smaku i zdrowia, niezwykle gęstych odżywczo, opartych na nieprzetworzonych, roślinnych produktach, które zoptymalizują Twój poziom energii, dostarczą Ci wszystkich potrzebnych składników odżywczych i nasycą na długo.
7969Dziennie

Pakiet

Sport Plus

Pakiet

Sport Plus

Popraw swoje sportowe wyniki, dzięki mocy roślin! 6 posiłków bezglutenowych dziennie pełnych smaku i zdrowia, niezwykle gęstych odżywczo, które dostarczą odpowiedniej ilości energii do prowadzenia aktywnego trybu życia, a przy tym poprawią wydajność Twojego organizmu!
10989Dziennie

Oferta

Indywidualna

Oferta

Indywidualna

Oferta Indywidualnra to odpowiedź na Twoje wszelkie potrzeby, jakie możesz mieć związane ze zdrowym odżywianiem. Wybierz sam liczbę i rodzaj posiłków, długość zamówienia, ilość dostaw i powiedz o swoich specjalnych wymaganiach. EatsMe dopasuje się do Ciebie.